top of page

KONTAKT
OSS

MOBILTELEFON

NORGE

Folla Tech AS 
Russervegen 5

7652 VERDAL

(kart)

📞 +47 74 12 30 20

📧 post@follatech.no

NORGE

Folla Tech AS

Industrivegen 6

7796 FOLLAFOSS

(kart)

📞 +47 74 12 30 20
📧 post@follatech.no

SVERIGE

Folla Tech Sverige AB 
Smedsby 11

591 96 MOTALA 

(kart)

📞 +46 (0) 141 57 127

📧 info@follatech.se

STOCKISTS

Kontakt oss

Takk for innsendingen din!

VERDAL

Kontaktpersoner oversikt

Svein Terje Salater

Økonomisjef

📞+47 979 46 176

📧 svein.terje.salater@follatech.no

Toni Kristin Solbakken

Administrerende direktør/CEO

📞 +47 974 29 005

📧 toni.solbakken@follatech.no

Mario Rogulj

Assisterende prosjektleder

📞 +47 403 44 054

📧 mario.rogulj@follatech.no

Terje Skjevik

Salgs og utviklingssjef

📞 +47 982 15 974

📧 terje.skjevik@follatech.no

Joakim Rødsjø

Salgs og prosjektleder

📞 +47 454 55 574

📧 joakim.meier.rodsjo@follatech.no

 FOLLAFOSS

Hallgeir Rødsjø

 

Plassjef Follafoss

📞 +47 911 56 585

📧 hallgeir.rodsjo@follatech.no

Geir Overrein

Logistikk og kvalitetssjef

📞 +47 926 88 552

📧 geir.overrein@follatech.no

Per Ivar Storli

Produksjonssjef

📞 +47 926 89 535

📧 per.ivar.storli@follatech.no

Åge Overrein

Teknisk sjef

📞 +47 926 62 802

📧 age.overrein@follatech.no

Gøran Borg

Maskiningeniør

📞 +47 482 87 213

📧 goran.borg@follatech.no

Lill Iren Borg

HR

📞 +47 481 99 906

📧 lilliren.borg@follatech.no

MOTALA

Mats Elofsson (ext.)

Salgssjef

Prosessanlegg og nye maskiner

📞 +46 70 368 07 77

📧 mats.elofsson@follatech.se

Jonas Linde

Plassjef Motala

📞 +46 (0) 76  777 88 45

📧jonas.linde@follatech.se

Claes Löfgren

Verkstedsjef Motala

📞 +46 72 516 18 88

📧 claes.lofgren@follatech.se

Marie Zandersson Eriksson

Prosjektkoordinator

📞 +46 (0) 70 261 20 33

📧 marie.eriksson@follatech.se

bottom of page