KONTAKT

OSS

NORGE

Folla Tech AS

Industrivegen 1

7796 FOLLAFOSS

(kart)

📞 +47 74 12 30 20
📧 post@follatech.no

Folla Tech AS 
Russervegen 5

7650 VERDAL

(kart)

📞 +47 74 12 30 20

📧 post@follatech.no

Folla Tech AS 

Kanalvegen 6

4033 Stavanger 

(kart)

📞 +47 90 18 22 07

📧 post@follatech.no

Folla Tech Vestby AS 
Tverrveien 4

1540 VESTBY

(kart)

📞 +47 53 00 13 99

📧 post@follatech.no

SVERIGE

Folla Tech Sverige AB 
Smedsby 11

591 96 MOTALA 

(kart)

📞 +46 (0) 141 57 127

📧 info@follatech.se

 

Akutte oppdrag

Vi stiller opp 24/7 for våre kunder. 

Kontakttelefon Norge: +47 74 12 30 20

Kontakttelefon Sverige: +46 (0) 141 57 127 

Har du et spørsmål?

Legg igjen en melding i chatten eller i kontaktskjemaet nedenfor så vil vi kontakte deg innen kort tid.

 

Nedenfor finner du også en oversikt over kontaktpersoner om du ønsker å gjøre en direkte henvendelse til noen. 

 
Kontaktpersoner
Markedskontakter

Mats Elofsson

Prosessanlegg og nye maskiner

Markedssjef

Plassjef Motala

📞 +46 70 368 07 77

📧 mats.elofsson@follatech.se

Håvard Tangstad

Renovering

Plassjef Follafoss

📞 +47 922 87 472

📧 havard.tangstad@follatech.no

Åge Overrein

Mobil maskinering og vedlikeholdsprosjekt

📞 +47 926 62 802

📧 age.overrein@follatech.no

Jan Willy Kristiansen

Distriktssjef Vest

📞 +47 901 82 207

📧 jan.willy.kristiansen@follatech.no

Olav Dehli

Industrimateriell og reservedeler

Administrerende direktør

📞 +47 958 50 291

📧 olav.dehli@follatech.no

Invoice / payments / fakturering

Elin Grovan

Økonomimedarbeider

📞+47 932 38 383

📧 elin.grovan@follatech.no

Kontaktpersoner lokalt

Claes Löfgren

Verkstedsjef Motala

📞 +46 72 516 18 88

📧 claes.lofgren@follatech.se

Motala

Jarle Steffensen

Teknisk rådgiver

📞 +47 900 56 487

📧 jarle.steffensen@follatech.no

Vestby

Geir Overrein

Transport og logistikk

📞 +47 926 88 552

📧 geir.overrein@follatech.no

Follafoss

Marie Zandersson Eriksson

Prosjektkoordinator

📞 +46 (0) 70 261 20 33

📧 marie.eriksson@follatech.se

Motala

Jan Ottesen

Produksjonsleder

📞 +47 917 58 988

📧 jan.ottesen@follatech.no

Vestby

Eirik Tisløv

Prosjektingeniør

📞 +47 406 42 677

📧 eirik.tislov@follatech.no

Follafoss

Jonas Linde

Lokal marked og service

📞 +46 (0) 76 777 88 45

📧 jonas.linde@follatech.se

Motala

Roger Brandborg

Prosjektleder

📞 +47 951 96 509

📧 roger.brandborg@follatech.no

Vestby

Per Ivar Storli

Driftsassistent

📞 +47 926 89 535

📧 per.ivar.storli@follatech.no

Follafoss

Jan Willy Kristiansen

Distriktssjef Vest

📞 +47 901 82 207

📧 jan.willy.kristiansen@follatech.no

Stavanger

Marit Karstensen

Prosjektleder

📞 +47 482 61 693

📧 marit.karstensen@follatech.no

Vestby

Joakim Rødsjø

Prosjektleder

📞 +47 454 55 574

📧 joakim.meier.rodsjo@follatech.no

Verdal

Administrasjon

Olav Dehli

Administrerende direktør

📞 +47 958 50 291

📧 olav.dehli@follatech.no

Hanne Skogli

Viseadm. direktør / Økonomisjef

Plassjef Vestby

📞 +47 934 39 605

📧 hanne.skogli@follatech.no

Elin Sæheim Fossvik

Administrasjonssjef

📞 +47 469 29 209

📧 elin.fossvik@follatech.no

Send inn din henvendelse