top of page

KONTAKT

OSS

NORGE

Folla Tech AS

Industrivegen 6

7796 FOLLAFOSS

(kart)

📞 +47 74 12 30 20
📧 post@follatech.no

NORGE

Folla Tech AS 
Russervegen 5

7652 VERDAL

(kart)

📞 +47 74 12 30 20

📧 post@follatech.no

SVERIGE

Folla Tech Sverige AB 
Smedsby 11

591 96 MOTALA 

(kart)

📞 +46 (0) 141 57 127

📧 info@follatech.se

STOCKISTS

Akutte oppdrag

Vi stiller opp 24/7 for våre kunder. 

Kontakttelefon Norge: +47 74 12 30 20

Kontakttelefon Sverige: +46 (0) 141 57 127 

Har du et spørsmål?

Legg igjen en melding i chatten eller i kontaktskjemaet nedenfor så vil vi kontakte deg innen kort tid.

 

Nedenfor finner du også en oversikt over kontaktpersoner om du ønsker å gjøre en direkte henvendelse til noen. 

Kontaktpersoner oversikt
Kontaktpersoner
Markedskontakter

Mats Elofsson (ext.)

Prosessanlegg og nye maskiner

📞 +46 70 368 07 77

📧 mats.elofsson@follatech.se

Åge Overrein

Mobil maskinering og vedlikeholdsprosjekt

📞 +47 926 62 802

📧 age.overrein@follatech.no

Magnus Brander

Sales manager wear technology

📞 +46 72 398 60 34

📧 magnus.brander@follatech.se

Terje Skjevik

Chief of sales and development

📞 +47 982 15 974

📧 terje.skjevik@follatech.no

Joakim Rødsjø

Sales and project manager

📞 +47 454 55 574

📧 joakim.meier.rodsjo@follatech.no

Invoice / payments / fakturering

Svein Terje Salater

Økonomisjef

📞+47 979 46 176

📧 svein.terje.salater@follatech.no

Kontaktpersoner lokalt

Geir Overrein

Transport og logistikk

📞 +47 926 88 552

📧 geir.overrein@follatech.no

Follafoss

Hallgeir Rødsjø

Plassjef Follafoss

📞 +47 911 56 585

📧 hallgeir.rodsjo@follatech.no

Follafoss

Gøran Borg

Maskiningeniør

📞 +47 482 87 213

📧 goran.borg@follatech.no

Follafoss

Per Ivar Storli

Produksjonssjef

📞 +47 926 89 535

📧 per.ivar.storli@follatech.no

Follafoss

Lill Iren Borg

HR

📞 +47 481 99 906

📧 lilliren.borg@follatech.no

Follafoss

Claes Löfgren

Verkstedsjef Motala

📞 +46 72 516 18 88

📧 claes.lofgren@follatech.se

Motala

Jonas Linde

Plassjef Motala

📞 +46 (0) 76  777 88 45

📧jonas.linde@follatech.se

Motala

Marie Zandersson Eriksson

Prosjektkoordinator

📞 +46 (0) 70 261 20 33

📧 marie.eriksson@follatech.se

Motala

Toni Kristin Solbakken

Administrerende direktør/CEO

📞 +47 974 29 005

📧 toni.solbakken@follatech.no

Send inn din henvendelse

Takk! Melding er sendt.

bottom of page