KONTAKTA

OSS

NORGE

Folla Tech AS

Industrivegen 1

7796 FOLLAFOSS

(karta)

📞 +47 74 12 30 20
📧 post@follatech.no

Folla Tech AS 
Russervegen 5

7650 VERDAL

(karta)

📞 +47 74 12 30 20

📧 post@follatech.no

Folla Tech AS 
Kanalvegen 6

4033 Stavanger 

(karta)

📞 +47 901 82 207

📧 post@follatech.no

Folla Tech Vestby AS 
Tverrveien 4

1540 VESTBY

(karta)

📞 +47 74 12 30 20

📧 post@follatech.no

SVERIGE

Folla Tech Sverige AB 
Smedsby 11

591 96 MOTALA 

(karta)

📞 +46 (0) 141 57 127

📧 info@follatech.se

 

Akuta uppdrag

Vi ställer upp 24/7 för våra kunder. 

Kontakttelefon Norge: +47 74 12 30 20

Kontakttelefon Sverige: +46 (0) 141 57 127 

Har du en fråga?

Lamna ett meddelande i chatten eller i kontaktformuläret nedan och vi kommer snart att kontakta dig.

 

Nedan hitter du också en översikt över kontaktpersoner om du vill göra en direkt kontakt med någon. 

 
Kontakter
Marknadskontakter

Mats Elofsson

Försäljningschef

Platschef Motala

Processänlaggning och nya maskiner

📞 +46 70 368 07 77

📧 mats.elofsson@follatech.se

Åge Overrein

Mobil bearbetning och underhållsprojekt

📞 +47 926 62 802

📧 age.overrein@follatech.no

Jan Willy Kristiansen

Distriktschef Västra Norge

📞 +47 901 82 207

📧 jan.willy.kristiansen@follatech.no

Olav Dehli

Industriella material och reservdelar

CEO

📞 +47 958 50 291

📧 olav.dehli@follatech.no

Gøran Borg

Project manager

📞 +47 482 87 213

📧 goran.borg@follatech.no

Invoice / payments / fakturering

Svein Terje Salater

📞+47 979 46 176

📧 svein.terje.salater@follatech.no

Kontakter lokalt

Claes Löfgren

Verkstadchef Motala

📞 +46 72 516 18 88

📧 claes.lofgren@follatech.se

Motala

Jarle Steffensen

Teknisk rådgivare

📞 +47 900 56 487

📧 jarle.steffensen@follatech.no

Vestby

Geir Overrein

Transport och logistik

📞 +47 926 88 552

📧 geir.overrein@follatech.no

Follafoss

Marie Zandersson Eriksson

Prosjektkoordinator

📞 +46 (0) 70 261 20 33

📧 marie.eriksson@follatech.se

Motala

Jan Ottesen

Produksjonsledare

📞 +47 917 58 988

📧 jan.ottesen@follatech.no

Vestby

Eirik Tisløv

Prosjektingeniör

📞 +47 406 42 677

📧 eirik.tislov@follatech.no

Follafoss

Jonas Linde

Lokal marknad och service

📞 +46 (0) 76 777 88 45

📧 jonas.linde@follatech.se

Motala

Per Ivar Storli

Produksjonssjef

📞 +47 926 89 535

📧 per.ivar.storli@follatech.no

Follafoss

Jan Willy Kristiansen

Distriktschef Västra Norge

📞 +47 901 82 207

📧 jan.willy.kristiansen@follatech.no

Stavanger

Marit Karstensen

Prosjektledare

📞 +47 482 61 693

📧 marit.karstensen@follatech.no

Vestby

Joakim Rødsjø

Prosjektledare

📞 +47 454 55 574

📧 joakim.meier.rodsjo@follatech.no

Verdal

Administration

Olav Dehli

CEO

📞 +47 958 50 291

📧 olav.dehli@follatech.no

Terje Skjevik

📞 +47 982 15 974

📧 terje.skjevik@follatech.no

Toni Kristin Solbakken

CFO

📞 +47 974 29 005

📧 toni.solbakken@follatech.no

Skicka din förfrågan

Takk! Melding er sendt.